Olejek do włosów z wyciągiem z owoców amla to jeden z najczęściej testowanych przez kobiety z całego świata kosmetyków na porost włosów. Dabur Amla to sekret pięknych, lśniących i zdrowych włosów w krajach azjatyckich, skąd czerpiemy inspiracje na pielęgnację w zgodzie z naturą.

Olejek do włosów Amla, choć ma dość specyficzny zapach, działa skutecznie za sprawą ekstraktu z agrestu indyjskiego (olej amla) oraz dwóch dodatkowych, cennych olejków.

To interesujący olejek do włosów, ponieważ:

  • jest zainspirowany starożytną sztuką ajurwedy,
  • to unikalne połączenie indyjskich ziół i olejów,
  • najlepszy do tradycyjnego olejowania włosów.

Dla kogo?

Przeznaczony jest do pielęgnacji włosów od ciemnego blondu po czarne, choć trzeba mieć na uwadze, że olejek do włosów Amla ma właściwości przyciemniające i może nieznacznie zmieniać odcień pasemek. To najlepsze wsparcie dla włosów długich, wypadających w nadmiarze lub po prostu o osłabionej kondycji. Po olejek do włosów Dabur Amla powinni sięgnąć nie tylko zwolennicy indyjskich receptur, ale szeroko rozumianej naturalnej pielęgnacji włosów. To skuteczny olej na porost włosów.

Kluczowe właściwości:

  • Dodaje włosom sprężystości, miękkości i blasku.
  • Odżywia włosy od środka i wzmacnia cebulki.
  • Hamuje nadmierne wypadanie włosów.
  • Stosowany regularnie przyspiesza wzrost włosów.

Opis formuły

Olejek Dabur Amla to jedna z ciekawszych propozycji spośród indyjskich olejków do pielęgnacji włosów. W podstawowej wersji (istnieje także np. Dabur Amla Gold lub Dabur Amla dla mężczyzn) znajdują się trzy olejki: olej amla, olej rzepakowy oraz olej palmowy. Olejek amla to ekstrakt z owoców amalaki tj. agrestu indyjskiego, który odpowiada za szybki wzrost włosów. Olej rzepakowy w Dabur Amla pozyskuje się natomiast z bogatszej odmiany rzepaku kanadyjskiego, który działa jak skuteczny środek odżywczy i nawilżający. Zwolenniczki bezpiecznej pielęgnacji włosów mogą jednak zwrócić uwagę na to, że olejek do włosów Amla zawiera parafinę, która może zatykać ujścia mieszków włosowych oraz szkodliwy alkohol przyspieszający wysuszanie włosów.