Luksusowy olejek do włosów w formie lotionu, który stymuluje wzrost za sprawą precyzyjnie dobranych składników. Zawiera innowacyjny kompleks peptydów z aminokwasami, który połączono z ekstraktem z czerwonej koniczyny. Ma pozytywny wpływ na strukturę włosów, którą wzmacnia, hamuje łojotok, dodaje blasku, ale przede wszystkim bezpośrednio przyspiesza wzrost włosów.

Olejek DSD De Luxe jest ukierunkowany na konkretny problem z włosami.

To interesujący olejek do włosów, ponieważ:

  • zawiera opatentowany kompleks Capixil,
  • przeznaczony na 3-miesięczną kurację,
  • łączy w sobie placentę z ekstraktami roślinnymi.

Dla kogo?

Olejek do włosów przeznaczony dla osób cierpiących na nadmierne wypadanie włosów. Dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy oczekują wyłącznie szybszego wzrostu włosów. Trzeba pamiętać jednak, że stymulacja wzrostu zawsze powinna wiązać się z działaniem wzmacniającym, odżywiającym i nawilżającym. DSD De Luxe Capixyl + Placenta jest zatem najlepszy, kiedy szukamy kuracji przyspieszającej wzrost i hamującej wypadanie włosów jako dodatku do naszej codziennej pielęgnacji np. odżywką lub innymi olejami.

Kluczowe właściwości:

  • Bezpośrednio przyspiesza wzrost włosów.
  • Hamuje nadmierne wydzielanie sebum.
  • Ma właściwości antyandrogenne.
  • Działa przeciwzapalnie i złuszczająco.
  • Wzmacnia włosy, dodając im blasku i objętości.

Opis formuły

Olejek stymulujący wzrost włosów DSD De Luxe skutecznie stymuluje produkcję białek w mieszkach włosowych, stymulując wzrost. Dzieje się tak za sprawą kompleksu Capixil, czyli połączenia kilku innowacyjnych składników odżywczych: wyciągu z czerwonej koniczyny, kwasu salicylowego, placenty (łożysk roślinnych), ekstraktu z palmy sabałowej i hydrolizowanej keratyny. Wszystkie te substancje razem działają intensywnie, dlatego wystarczy kilka kropel lotionu nałożonego na suchą lub wilgotną skórę głowy oraz włosy. Produktu nie należy spłukiwać. Minimalny czas kuracji to trzy miesiące. Niestety olejek do włosów DSD De Luxe Capixyl + Placenta nie jest całkowicie naturalny, zawiera wysuszające alkohole i kontrowersyjne składniki, które mogą działać niekorzystnie na niektóre rodzaje włosów.