Rokitnikowy olejek na wzrost włosów Natura Siberica to bardzo popularna wśród kobiet pozycja w pielęgnacji włosów. Intensywnie wzmacnia włosy, stymuluje ich wzrost, regeneruje, a także dba o prawidłowe nawilżenie skóry głowy. Wszystko to bez silikonów, parabenów, olejów mineralnych i innych związków chemicznych.

Olejek do włosów Natura Siberica działa, bo zawiera wyjątkową kombinację naturalnych olejów, ziół i najlepszych ekstraktów roślinnych.

To interesujący olejek do włosów, ponieważ:

  • stworzono go na bazie oleju z rokitnika ałtajskiego,
  • zawiera aż 15 naturalnych, najlepszych olejów,
  • nie zawiera żadnych szkodliwych związków chemicznych.

Dla kogo?

Olej do włosów Natura Siberica przeznaczono dla osłabionych włosów i skóry głowy, w której zaburzona została równowaga. To najlepszy kosmetyk, jeśli szukamy naturalnego i bogatego w naturalne składniki wsparcia dla włosów. Idealny olejek na porost włosów dla wszystkich walczących o zdrowe, lśniące i długie włosy. Jako że jest to skuteczny środek przeciwko nadmiernemu wypadaniu włosów, będzie odpowiedni także dla osób łysiejących lub nadmierne tracących włosy w wyniku działania różnych czynników.

Kluczowe właściwości:

  • Pielęgnuje i przywraca równowagę skórze głowy.
  • Przyspiesza wzrost zdrowych i silnych włosów.
  • Odbudowuje strukturę włosów i nawilża je.
  • Stymuluje syntezę kolagenu, dodając sprężystości.
  • Zapobiega przedwczesnemu wypadaniu i siwieniu.

Opis formuły

Głównym składnikiem olejku Natura Siberica Professional jest olej rokitnikowy w wysokim stężeniu. To substancja pozyskiwana poprzez tłoczenie na zimno owoców rokitnika ałtajskiego, pochodzących z ręcznych zbiorów. Olej rokitnikowy jest bogatym źródłem witamin, aminokwasów oraz kwasów tłuszczowych omega (także rzadko spotykanego omega-7). Rokitnikowy olejek do włosów Natura Siberica to również kilkanaście innych olejów, a wśród nich m.in. oliwa z oliwek, olej sojowy, olej arganowy, olej jojoba, olej makadamia, olej awokado, olej migdałowy, olej różany, olej z ogórecznika, olej pichtowy, olej morelowy, olejek miętowy oraz olej kardamonowy. W składzie poza olejami znajduje się jeszcze wyłącznie ekstrakt z korzenia łopianu. To całkowicie naturalna, pozbawiona jakichkolwiek dodatków formuła.