Olejek na porost włosów wprost z Hollywood. Uwielbiany przez kobiety z całego świata ze względu na swój dobrze skompletowany skład i ekstremalnie wysoką wydajność. Ma formę gęstej maseczki do włosów i zawiera kompleks naturalnych olejów i składników dodatkowych. Błyskawicznie przyspiesza wzrost włosów i kondycjonuje włosy.

Opinie wskazują na dwie wady – trudność aplikacji i kontrowersyjny olej z tłuszczu norek w składzie.

To interesujący olejek do włosów, ponieważ:

  • zawiera oleje przyspieszające wzrost włosów,
  • ma formę bogatszej maski do włosów,
  • wystarcza aż na kilkanaście miesięcy stosowania.

Dla kogo?

Hollywood Beaty Castor Oil to kuracja przeznaczona do włosów, którym brakuje nawilżenia, są podrażnione, osłabione i wymagają poprawy kondycji. Świetne rozwiązanie dla wszystkich osób, które oczekują szybkiego wzrostu włosów, mają problem z nadmierną ich utratą lub osłabieniem. Olejek do włosów Castor Oil sprawdzi się jednak tylko do olejowania skóry głowy, jako dodatkowy produkt pielęgnujący tuż obok stosowanych standardowo innych kosmetyków.

Kluczowe właściwości:

  • Stymuluje wzrost długich i gęstych włosów.
  • Wzmacnia i zapobiega nadmiernej utracie włosów.
  • Zapewnia nawilżenie, odżywienie i regenerację.
  • Łagodzi podrażnienia skóry głowy.

Opis formuły

Olejek do włosów Castor Oil Hair Treatment bazuje przede wszystkim na naturalnych olejach roślinnych. Swoje miejsce znalazły tutaj m.in. stymulujący wzrost włosów olej rycynowy, wzmacniający olej ze słodkich migdałów, regenerujący olej jojoba, nawilżający olej krokoszowy i doskonale pielęgnujące masło kakaowe. To jednak nie wszystko. Hollywood Beauty Castor Oil to olejek na porost włosów wzbogacony o witaminę młodości (E) oraz lanolinę. Tutaj zaczynają się delikatne kontrowersje związane ze składem oleju, ponieważ lanolina jest łojem pochodzenia zwierzęcego. Podobnie jak tzw. mink oil, czyli olej z tłuszczu norek. Działają one zmiękczająco i pośrednio odpowiadają za nawilżenie, ale dla wielu osób to przeszkoda przy zakupie. Podobnie jak bardzo gęsta formuła, która z jednej strony podnosi wydajność produktu, a z drugiej strony sprawia, że olejek do włosów Castor Oil nałożony na włosy obciąża je i jest bardzo trudny do zmycia. Zaleca się stosowanie go wyłącznie na skórę głowy.